Sıkça Sorulan Sorular

Siparişiniz 3-5 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir.
Kalıplarımız genel itibari ile geniştir.
Satın aldığınız ürünü hiç giyilmemiş, deforme olmamış ise faturası ile 14 gün içinde bize ulaştırmanız gerekmektedir. Bu şekilde para iadeniz tarafınıza banka yolu ile veya kredi kartınıza gerçekleştirilir. Özel dikim ürünlerde iade veya iptal yapılmamaktadır.
Eğer kumaş stoğumuz mevcut ise beğendiğiniz bir ürünü bize ölçülerinizi bildirerek ya da showrooma gelerek kendi ölçülerinize göre diktirebilirsiniz.
Showroom haftaiçi 10:00-18:00 saatleri arası açıktır. Randevu ile ziyaret edilmektedir. Bize ulaşabileceğiniz her platformdan randevu alabilirsiniz.
Siparişiniz kargoya verildikten hemen sonra kargo takip numaranızın yazılı olduğu bir bilgilendirme maili alırsınız. Bu takip numarası sayesinde siparişini kolaylıkla takip edeilirsiniz. Ayrıca, Websitemizde bir üyelik oluşturduysanız üyelik sayfanız üzerinden de bu numaraya ulaşabilir, sipariş durumunuzu ve siparişiniz kargoya verildiyse kargo takip numaranızı görüntüleyebilirsiniz.
Rahat bir şekilde alışverişinizi tamamlayabilmeniz için kapıda nakit ödeme hizmetimiz mevcuttur.
İletişim kanallarımızı kullanarak siparişiniz kargoya verilmeden önce siparişinizi iptal edebilirsiniz. Kargoya verilmiş bir siparişi iptal etmek isterseniz, iade prosedürünü izlemeniz gerekir.
Satın almak istediğiniz ürünleri sepetinize ekleyin. Sipariş özetinizin altındaki “indirim kodu” butonunu tıklayıp indirim kodunuzu yazdıktan sonra “Uygula” butonuna tıklayın.